воскресенье, 20 января 2013 г.

Відеофрагмент з теми:
"Ремонт одягу"

Читати далі...
Презентація педагогічного досвіду

Читати далі...

Методичний посібник
„Використання інтерактивних вправ при вивченні теми: ”Технологія пошиття брюк” на уроках виробничого навчання”

Анотація

Читаючи сторінки історії направлення моди в різні віки, про чоловічі брюки згадується в ХVІ столітті. Вони входили до гардеробу чоловіків, правда мали дещо інший вигляд. В епоху відродження чоловіки носили вузькі штани до колін, під низ одівали панчохи – тріко, зшитті по формі ноги, пізніше штани на колінах прорізали для зручності, щоб зменшити навантаження на тканину при згинанні.
Сучасний вигляд брюки набули не зразу. До 18 століття вони складались з двох частин, які вдягались на кожну ногу окремо і скріплялись на талії шнурком. Брюки ставали широкими, зібраними по талії. Приблизно в цей же період в одязі з’явились і кишені. До цього їх роль грали пояси, до яких прикріплювались всі необхідні предмети: гаманець, годинник, дзеркало та інше.
Коко-Шанель – відомий французький модельєр, запозичила брюки в чоловіків і запропонувала жінкам використовувати їх в своєму гардеробі. І з того часу брюки стали не тільки чоловічим видом одягу, але й жіночим. Форма і крій брюк дуже різноманітні. Частіше зустрічаються прямо викроєні брюки, які складаються з передньої і задньої частини. Їх варіанти по довжині обумовили такі різновиди брюк, як гольф, бермуди, шорти, бриджі.
Сучасні соціально-економічні умови вимагають від молоді крім професійних знань і навичок, розвитку і активізації таких рис характеру, як підприємливості, гнучкості, здатності до саморозвитку, ініціативності, самостійності, комунікабельності, навичок роботи в команді. Цьому сприяє інтерактивне навчання.
Тому при вивченні теми «Виготовлення брюк» для покращення засвоєння матеріалу доцільно використовувати крім наочного, практичного показу прийомів роботи, інтерактивні методи навчання. Інтерактивний урок – це передусім діалогове навчання, під час якого відбувається взаємодія учнів з вчителем.
Спеціальна форма організації пізнавальної діяльності з цілком конкретними цілями, досягнення яких можна прогнозувати. Одна з таких цілей – створення комфортних умов на уроці, при яких вчитель відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, що робить продуктивним сам процес навчання.



Методрозробка
етапу уроку виробничого
навчання з теми
Обробка потайної застібки


Методрозробка
етапу уроку виробничого
навчання з теми
Обробка кишені з відрізним бочком-підзором на передніх половинках чоловічих штанів


Методрозробка
етапу уроку виробничого
навчання з теми:
„З'єднання ліфа і спідниці у платтях відрізних по лінії талії


Методрозробка
етапу уроку виробничого
навчання з теми
„Обробка кишені в шві”